Správa sociálních sítí

... aneb jak posbírat všechny ty lajky, gagariny a těreškovové

Předpokládám, že dnes už asi i kámové v Somálsku dokáží uhodnout hexa kód modré barvy Facebooku. Pak tu máme YouTube, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google+, Tumblr, Flickr, Yelp, Reddit a ten nejdůležitější – Pornhub. Okay, s tím posledním jsem to přehnal, ale sledovali jste někdy komunitu, která se vyjadřuje se svými skvostnými názory pod tuze erotickými videi?

Nevermind. Jde o to, že dnes je na sociální síti skoro každý, někteří i víckrát a někteří již kvůli nim dlouho nenarovnali páteř. A pro Vás je to obrovská šance, jak oslovit staré i nové zákazníky. A navíc můžete díky úžasné špionáži veškerého soukromí na internetu oslovit právě tu skupinu lidí, pro které je Váš produkt či služba nejvhodnější.

Jakou sociální síť tedy zvolit pro Vaše podnikání? Jaké příspěvky přidávat a jak reagovat na pozitivní i negativní komentáře? Jak nasbírat nové fanoušky? Sháníte správce sociálních sítí? Stačí Vám jen pár minutek a vyťukat těch pár čísel do telefonu / vyklepat těch pár písmenek na klávesnici. Rád Vás uslyším / si počtu a pomohu Vám docílit Vašeho marketingového snu.