Co se o mě šušká

... aneb jaké je to mít marketingového kamaráda

Pan Štrba – ochotný, vstřícný, nápaditý odborník. Děkuji za trpělivé vyslyšení a realizaci zadání. Srozumitelnou komunikaci. Přeji Vám, aby Vám ten lidský a zároveň profesionální přístup k věci vydržel.

– Jana Pokorná, M.J.Beta –

Jsem drobný živnostník, který poskytuje masážní služby. Ač jsem přesvědčená, že je vykonávám dobře, zákazníků bylo málo a důvod prostý, nikdo o mně nevěděl. Tato skutečnost mě dovedla k marketingovému kamarádovi :-) panu Dominiku Štrbovi. Navázání spolupráce mi přinesla viditelnost na Google i Seznamu, profesionalitu, nové nápady a postřehy a to nejdůležitější – větší obrat v podnikání. Bylo to nejlepší rozhodnutí, vřele Dominika doporučuji a tím i děkuji za vše, co jste pro nás udělal a do budocna uděláte. P.S. Budeme se rozšiřovat.

– Iveta P., Studio RELAX –

Dominika doporučuji svým klientům v případě, kdy hledají šikovného člověka pro vytvoření jednoduchého webu či e-shopu nebo specialistu na SEO. Má hlavu plnou nápadů a pokud nehledáte obyčejný průměr, Dominik pro vás bude jasnou volbou. Výzvou je pro něj také copywriting a sociální sítě. Originální a zábavnou formou umí popsat také služby či produkty, které bychom jinak zaškatulkovali jako „nebetyčnou nudu". Zkrátka, pro váš byznys najde tu nejlepší formu prezentace, která vaše zákazníky bude bavit.

– Bc. Michaela Nečasová, copywriterka –

Nejen jako marketingového, nýbrž i jako opravdového kamaráda mohu Štrbiho (tak jsme mu na střední říkali) vyzdvihnout do výšin. V pracovní činnosti se pohybuji někde úplně jinde, ale jako „vedlejšák“ rád pěstuji fotografování. K tomutu účelu jsem toužil po nablýskaném webu, zaměřeném (především) na fotografii, popř. i blog, který by byl snadno editovatelný, a samozřejmě... aby se to všechno pěkně spojilo v jeden celek, kterému budou vévodit HD obrázky namísto psaného slova. Prosby byly vyslyšeny, nápady realizovány a představy překonány. Takže… mi nezbývá nic jiného než poděkovat za ten krásný a funkční orga(ni)zmus :)

– Domek Rozbrojů, fotograf –

Dominika mám prostě rád. Je to hlavně šikulka se slovem - posuďte sami, když tak brouzdáte jeho webem. Prostě si dá záležet na tom, aby zákazníkův web, který má na starosti, byl co nejlepší. Asi i proto šel na volnou nohu, protože raději vyhověl zákazníkovi, než aby byl zadobře se šéfem. A tak je sice vedle mě v práci volné místo, ale zase o jednoho člověka, co rozumí marketingu, na světě víc.

– Rudolf Svátek, SEO konzultant –